کد خبر : 6125
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۸:۲۰

پرونده سرمربی استقلال سنگین شد/ محرومیت ساپینتو و ابلاغیه جدید!

پرونده سرمربی استقلال سنگین شد/ محرومیت ساپینتو و ابلاغیه جدید!

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در روزی که بابت اتفاقات بازی با مس دو جلسه محروم و به پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان محکوم شد، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ابلاغیه جدیدی گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون اعلام کرد:

در پی تخلف صورت گرفته از سوی ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال مبنی بر عدم رعایت ماده ۷۱ مقررات انضباطی و اظهارات توهین آمیز پس از دیدار مقابل پیکان، ابلاغ می‌شود که نامبرده ظرف مهلت ۴۸ ساعت دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند.

ساپینتو بعد از این مسابقه که روز دوشنبه برگزار شد از لفظ حیوان و جنگل برای توصیف فوتبال و مربیان ایران استفاده کرد.

این کمیته همچنین آرای بازی استقلال و مس کرمان را به این شرح اعلام کرد:

دیدار دو تیم فوتبال مس کرمان و استقلال تهران برگزار شد که کمیته انضباطی رای خود را درباره تخلفات این دیدار به شرح زیر صادر کرد:

_ رضا یوسفی، مربی تیم مس کرمان به دلیل انجام تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی مسابقه از وی رخ داد به یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم خود که به مدت تعلیق آن تا پایان فصل می‌باشد و به پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این را از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

_ ولی میرزایی، مربی تیم مس کرمان به دلیل رفتار غیر ورزشی به مدت یک جلسه محرومیت تعلیقی از همراهی تیم که مدت تعلیق آن تا پایان فصل می‌باشد و پرداخت ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این را از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

عمار پاکزاد، مربی تیم مس کرمان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی و غیررسمی و رفتار غیر ورزشی و ایجاد درگیری به سه جلسه از همراهی تیم خود که یک جلسه آن تا پایان فصل تعلیق می‌گردد، محروم شد. وی همچنین به پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای تجدید نظر است.

_باشگاه مس کرمان به دلیل سوء رفتار تیمی و مسئولیت تضامنی در قبال رفتار عوامل تیم باید ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این راب قابل تجدید نظر است.

_باشگاه استقلال به دلیل مسئولیت تضامنی در قبال رفتار عوامل تیم باید دو میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کنند. این رای از حیث جریمه قابل تجدیدنظر است.

_ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و تحریک عمومی در هنگام خروج از محوطه زمین مسابقه، به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم _که یک جلسه آن تا پایان فصل تعلیق می‌گردد_ محروم و به پرداخت ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

_بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال به دلیل رفتار بدرفتاری در قبال مقام غیر رسمی و رفتار غیر ورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم و به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدیدنظر است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.