کد خبر : 1109
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹

مهدی خزعلی: پسر و دختر کبری خزعلی در آمریکا زندگی می‌کنند/ پسر انسیه خزعلی صاحب شرکتی در زمینه وی پی ان است!

مهدی خزعلی: پسر و دختر کبری خزعلی در آمریکا زندگی می‌کنند/ پسر  انسیه خزعلی صاحب شرکتی در زمینه وی پی ان است!

مهدی خزعلی: مهاجرت فرزند کبری خزعلی به کانادا صحت دارد، نه تنها پسر کبری خانم؛ حتی خواهرزاده دیگرم، یعنی دختر ایشان نیز سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند. رویداد۲۴ پس از جنجالی شدن خبر مهاجرت فرزند انسیه خزعلی به کانادا، امروز مهدی خزعلی از اقامت دو خواهرزاده دیگرش یعنی فرزندان کبری خزعلی در آمریکا و کانادا

مهدی خزعلی: مهاجرت فرزند کبری خزعلی به کانادا صحت دارد، نه تنها پسر کبری خانم؛ حتی خواهرزاده دیگرم، یعنی دختر ایشان نیز سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند.

مهدی خزعلی: پسر و دختر کبری خزعلی در آمریکا زندگی می‌کنند/ پسر  انسیه خزعلی صاحب شرکتی در زمینه وی پی ان است!

رویداد۲۴ پس از جنجالی شدن خبر مهاجرت فرزند انسیه خزعلی به کانادا، امروز مهدی خزعلی از اقامت دو خواهرزاده دیگرش یعنی فرزندان کبری خزعلی در آمریکا و کانادا خبر داد.

 اخیرا خبر مهاجرت حمیدرضا رضازاده، فرزند انسیه خزعلی، معاون زنان رییس جمهور، باعث واکنش کاربران در شبکه‌های اجتماعی شد.

خزعلی، رفتن فرزند خود به کانادا را تایید کرده، اما آن را از نوع “دانش‌بنیان” دانسته و مطرح کرد: «اما امروز… برخی با ذوق زدگی از مهاجرت فرزند اینجانب گفتند؛ درحالی که سفر موقت کاری ایشان جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است و خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد. اگرچه ایشان متاهل و مستقل است، ولی هرگز قصد مهاجرت نداشته‌اند. بی شک… بسترسازی برای تقویت فعالیت‌های دانش بنیان جاری در کشور، برخاسته از تعلق به وطن و مسئولیت‌پذیری است. اعضای دولت مردمی و انقلابی به آرمان‌های انقلاب و سیاست‌های دولت وفادار بوده و خواهند بود.»

امروز، اما مهدی خزعلی جزئیات جدیدی درباره موضوع مهاجرت خانواده خزعلی‌ها مطرح کرد.

مهدی خزعلی در گفتگو با “چندثانیه” گفت: مهاجرت فرزند کبری خزعلی به کانادا صحت دارد، نه تنها پسر کبری خانم؛ حتی خواهرزاده دیگرم، یعنی دختر ایشان نیز سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند.

او افزود: «پسر انیسه خانم هم که در کانادا صاحب شرکتی است که در زمینه وی‌پی‌ان فعالیت می‌کند، می‌دانید که ثبت شرکت در کانادا هزینه‌ای بیش از صد میلیارد ریال دارد.»

مهدی خزعلی در ادامه با انتقاد از خواهرش گفت: «مساله من این نیست که چرا این عزیزان یا هر هم‌وطن دیگری به خارج از کشور مهاجرت و زندگی کند، که این حق هر کسی است، اما این عزیزان با رانت رفته‌اند و این موفقیت‌ها را به دست آورده‌اند. این درست نیست که والدین کسی در ایران موافق فیلترینگ باشد، اما او در خارج از این در زمینه وی‌پی‌ان کار کند. شما نمی‌توانید موافق حجاب، آن هم نه شال ومانتو که فقط چادر باشید، اما فرزندان خود را بفرستید در جایی که حجاب آزاد است، زندگی کنند.»

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.