کد خبر : 523
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۹

پزشکیان: آدم‌های صفر کیلومتر را خادم معرفی می‌کنند و باتجربه‌ها را خائن/ همان‌ها که برجام را آتش می‌زدند حالا مدافع آن شدند

پزشکیان: آدم‌های صفر کیلومتر را خادم معرفی می‌کنند و باتجربه‌ها را خائن/ همان‌ها که برجام را آتش می‌زدند حالا مدافع آن شدند

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: قطعا با وجود برجام اوضاع خیلی فرق می‌کند اگر فرق نمی‌کند خوب برجام را پاره کنند و سفره مردم را رنگین کنند چرا نمی‌کنند. هر مقدار ما نوع گفت وگویمان را با دنیا اصلاح کنیم قطعا بهتر به نتیجه می‌رسیم. رویداد۲۴ مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس در

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: قطعا با وجود برجام اوضاع خیلی فرق می‌کند اگر فرق نمی‌کند خوب برجام را پاره کنند و سفره مردم را رنگین کنند چرا نمی‌کنند. هر مقدار ما نوع گفت وگویمان را با دنیا اصلاح کنیم قطعا بهتر به نتیجه می‌رسیم.

پزشکیان: آدم‌های صفر کیلومتر را خادم معرفی می‌کنند و باتجربه‌ها را خائن/ همان‌ها که برجام را آتش می‌زدند حالا مدافع آن شدند
رویداد۲۴ مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به این مطلب که برجام تاثیری در زندگی مردم و بهبود وضعیت اقتصادی ندارد، گفت: این حرف‌ها از جنس همان حرف‌هایی است که در گذشته هم می‌زدند بالاخره برجام یک قدم به جلو است. خبر‌ها اینطرف آنطرف می‌شود دلار چند هزار تومان اینطرف و آنطرف می‌شود در حالیکه هنوز خبر است و هیچ اتفاقی نیز نیفتاده است.

به گزارش عصرایران، پزشکیان با بیان این مطلب گفت: اگر ما رابطه مان را با دنیا اصلاح کنیم طبیعتا خرید و فروش و عرضه و تقاضا خیلی راحت‌تر شکل می‌گیرد تا الان که راه‌ها را بسته اند. ما می‌خواهیم یک جنس ساده وارد کشور کنیم باید ده بار دور بزنیم این ده بار دور زدن یعنی اینکه باید به ده دلال پول بدهیم در صورتی که اگر مستقیم کار کنیم مستقیم نتیجه می‌گیریم.

وی ادامه داد: قطعا با وجود برجام اوضاع خیلی فرق می‌کند اگر فرق نمی‌کند خوب برجام را پاره کنند و سفره مردم را رنگین کنند چرا نمی‌کنند. هر مقدار ما نوع گفت وگویمان را با دنیا اصلاح کنیم قطعا بهتر به نتیجه می‌رسیم. منظور از گفتگو این نیست که ما سرمان را خم کنیم. به هر حال آن‌ها حق و حقوقی دارند ما هم حق و حقوقی داریم بنشینیم باهم معامله کنیم. اینکه بگویم آن‌ها هیچ چیز از ما نگیرند، ولی ما از آن‌ها بخواهیم همه چیز را بدهند درست نیست و چنین معامله‌ای در دنیا وجود ندارد.

وی تاکید کرد: گفتگو کار خوبی است و ما هم از اول می‌گفتیم باید انجام شود، ولی این‌ها می‌گفتند باید پاره کنیم و یا در مجلس آنرا به آتش کشیدند. همین آدم‌های که می‌خواستند پاره کنند الان می‌خواهند گفتگو کنند و اتفاقا این کار خوبی است چراکه راهی جز گفتگو نداریم.

پزشکیان با تاکید بر اصلاح برخی امور در کشور گفت: ما باید در داخل کشور مشارکت حداکثری ایجاد کنیم اختیار را دست یک گروه، جناح و دسته ندهیم. مملکت و توانمندی دست یک گروه نیست. رسول خدا هم وقتی مکه را فتح کرد گفت همه انسان‌ها باهم برابر هستند سیاه بر سفید برتری ندارد عرب بر عجم برتری ندارد. در حال حاضر نیز در اینجا نباید اینگونه باشد که یک گروه برتر باشند؛ باید این مسائل حل شود.

پزشکیان افزود: مملکت متعلق به همه است باید اجازه داد همه برای مملکت شان کار کنند تقوا هم یعنی اینکه آن‌هایی که در هر جایی هستند بی خطا عمل کنند کسی که اقتصاد کار می‌کند باید اقتصاددان باشد نه اینکه یک فرد غیراقتصادی را مسئول کار اقتصادی کنیم. نمی‌شود که مردم از بیکاری و گرسنگی بمیرند و بعد بگویند ما داریم زحمت می‌کشیم.

وی خاطر نشان کرد: می‌گفتند مدیریت بد است آن مدیرانی که می‌گفتید می‌توانند خوب کار کنند کجا هستند؟ این مدیران کجا دوره دیده اند چه سابقه‌ای دارند، یک عده آدم‌های صفر کیلومتر را آورده اند یک عده آدم باتجربه را برداشته اند می‌گویند آن‌ها خائن بودند و آن‌ها را برداشتیم و خادم آورده ایم خادمی که علم و تجربه ندارد و در این مدت حتی نتوانسته است جایی را درست کند چطوری می‌خواهد مملکت را درست کند.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.